KONST / Litografier / Färglitografi 15126104
nr 1512 6104
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Waxholmsbåt. Signerad, färglitografi, numrerad 118/310, mm 37x56 cm, yttermått inklusive ram: 65x80 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 december 2022
kl 19:31:14
19/12 17:05:49
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow